Work at Opticum

Our employees are what makes us unique

Continuous development and co-creation

Our employees play a pivotal role in our success. Consequently, we spare no effort in ensuring their well-being. We recognize that the dedication, team spirit, and talent of our employees contribute significantly to our company’s achievements. The tangible outcome is evident: a workplace culture that fosters positivity, continuous talent development, and collaborative efforts to create a pleasant working environment.

Join us

Join our team and become part of an inspiring work environment!
Are you passionate, motivated and want to become a key member of a successful team? If you want to embark on a career full of challenges, opportunities for growth and fulfilment, we invite you to become part of our dynamic organization.

We are looking for colleagues who are ready to take on challenges and join our passionate team. If you have a desire to constantly learn, innovate and contribute to joint success, you are the right candidate for us!

For more information about the job and our company and how to apply, submit your CV to info@opticum.com and join our success story.

Send us your CV and become part of our story!

Publication of job vacancies

Konstrukter m/ž

Podjetje Opticum d.o.o. je mlado inovativno visokotehnološko podjetje ustanovljeno leta 2017, ki se ukvarja s strojegradnjo, inženiringom in naprednimi rešitvami za potrebe avtomatizacije in optimizacije v industriji. Specializirani smo za tiskanje, strojni vid, tehtanje in sledljivost izdelkov.

Smo prilagodljivi, osvajamo nova znanja in stalno rastemo, vse to pa nas usposablja za prevzemanje čedalje zahtevnejših nalog ter reševanje tehnoloških izzivov prihodnosti.
Zaradi konstante rasti v podjetju iščemo nove sodelavce na področju razvoja PC programske opreme.

Želimo si, da nas na naši uspešni poti spremljate tudi vi in vas vabimo, da rastete skupaj z nami.

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • Samostojno konstruiranje v 3D programih (Solidworks)
  • Iskanje tehničnih rešitev (izgled, design, material, tehnološki postopek, funkcionalnost),
  • Sodelovanje pri razvojnih projektih (prototipi),
  • izdelava delavniške dokumentacije za proizvodnjo,
  • izdelava navodil za montažo (kosovnice),
  • izdelava zahtevkov za nabavo potrebnih materialov,
  • vodenje projektov,
  • pomoč pri zagonu v proizvodnji in na terenu.

PRIČAKUJEMO

  • Zaključena najmanj VII/1 stopnja strojne smeri,
  • odlično poznavanje 3D modeliranje,
  • odlično poznavanje strojne mehanike,
  • poznavanje tehnologije obdelave kovin,
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • sposobnost analitičnega razmišljanja in sistematičen pristop k izzivom,
  • inovativnost, natančnost, doslednost, samoiniciativnost,
  • želja po spoznavanju novosti in sposobnost dela v timu,
  • vozniški izpit B kategorije.

PONUJAMO

Poleg dela v prijetnem kolektivu nudimo tudi:

  • odlične delovne pogoje v mladem, inovativnem, rastočem kolektivu,
  • možnosti nadaljnjega strokovnega usposabljanja ter izobraževanja,
  • dinamično delo in strokovne izzive v mladem in profesionalnem delovnem okolju,
  • stimulativno nagrajevanje,
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo,
  • odprte možnosti za podajanje idej, predlogov,
  • kreativno delovno okolje, primerno za rast in razvoj.

Kandidate, ki ustrezate razpisnim pogojem in vas delovno mesto zanima, vabimo k prijavi na e-naslov: info@opticum.com

C# (.NET) razvijalec m/ž

Lorem ipsum dolor sit amet

Students

We firmly believe in the transformative power of early learning, which shapes exceptional future employees. It is with immense pride that we share our knowledge and experience with students. Within our company, we offer compulsory internships and student work opportunities because we recognize this as an excellent pathway to both individual and collective career growth. Together, we will cultivate a harmonious working environment and actively support your personal and professional development. Join us in shaping the future!

If you are interested in a compulsory work placement or seeking student work opportunities, kindly submit your CV to the following e-mail address: info@opticum.com.

POŠLJI POVPRAŠEVANJE

SEND INQUIRY